“Відправте це Зеленському, мoжe прoзрiє”: Лікарка виклала світлину з інфекційного відділення лікарні на Харківщині

Пацієнтів розміщують у коридорах медзакладу.

Куп’янська районна лікарня у Харківській області вщент заповнена пацієнтами. Їх розміщують у коридорах.

Про це у соцмережі розповіла місцева жителька Яна Колпакова.

Жінка закликала районну владу відкривати додаткові відділення у місцевих лікарнях на Ковшарівці та у Вузловій.

“Це — інфекційне відділення Куп’янської лікарні. Люди із запаленням легенів лежать у коридорах. В туалет ходять у палати до інших хворих, з освітлення — одна лампа на весь коридор. Щоб медсестра поставила крапельницю, хворий підсвічує мобільним телефоном”, — написала Яна.

Користувачі у соцмережі побаченим обурились. Місцеві розповідають, що в таких умовах лікують людей вже давно, але з початку осені стало ще гірше.

Я лежала в цьому відділенні місяць тому. Уже тоді у відділенні не вистачало місць, доставляли ліжка в палати .Старі панцирні ліжка, про гарячу воду можна тільки мріяти, їжу, яку приносять із дому, зберігати ніде, холодильника немає, а лікарняна їжа — це баланда. Про дезінфекцію в палатах можна тільки мріяти, її робили тільки тоді, коли піднімали скандал.
Потрапити туди не легко, беруть тільки куп’янських, швидкі брати відмовлятися! З температурою люди добираються громадським транспортом. Потім аналізи здавати, знову громадський транспорт на Вузлову. Якщо госпіталізують, то це займає близько 5 годин. Медперсонал — бідолахи, ні сну, ні відпочинку, загнані!
Моя мама лежала в інфекції у липні, тоді ще, звичайно, не було такої кількості хворих. Але умови не людські. Спека, відкривають вікна, москітних сіток немає, повна палата мух, ввечері комарів. Ліжка, матраци все часів СРСР. Каналізація тече, унітази, раковини все в жахливому стані. Є палати, в яких немає освітлення. Коротше, після пневмонії моїй мамі довелося лікувати нерви.

З такими умовами перебування, лікарня сама стає розсадником зарази! А потім кажуть, що люди займаються самолікуванням і не поспішають звертатися до лікарів. Прикро і за людей, і за медпрацівників, яким доводиться працювати у таких жахливих умовах.

P.S. Жах. Бережіть себе, щоб не потрапити у таке місце!

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*