«Життя зупинилася»: втратили Тетяну Кравченко. Фанати «Сватів» гірко плачуть

Це справжня трагедія!

Актриса Тетяна Кравченко запам’яталася багатьом завдяки яскравій ролі в серіалі «Свати». Вона зіграла Валентину Петрівну Будько. Причому сама артистка впевнена — це була її зоряна роль.

Тетяна Кравченко вважає свою роль в серіалі «Свати» доленосною, адже саме після неї вона стала популярною і обзавелася багатомільйонною армією шанувальників.

В одному з інтерв’ю знаменитість зізналася, що зоряну роль вона чекала практично все життя. Ще в молодості, вивчаючи книгу по хіромантії, «розпізнала» на своїй руці успіх саме в зрілому віці, коли їй буде 50 «з ​​хвостиком». Тоді вона засмутилася, що чекати доведеться довго.

За словами Тетяни Кравченко, коли почалися зйомки серіалу її життя стала насиченою подіями, динамічною, наповненою змістом. Незважаючи на те, що іноді зйомки тривали цілодобово, вона була щаслива.

Кравченко зазначила, що заради ролі їй доводилося обмежувати себе багато в чому. Однак справжнім випробуванням для неї стало закінчення роботи. Коли все закінчилося у неї почалася депресія.

«Я кожен раз дуже чекала нових зйомок » Сватів «. Спеціально сиділа на дієтах, займалася спортом, ходила до косметолога. Пам’ятаю, коли закінчилася робота в серіалі, у мене трапилася справжня депресія», — говорила артистка в одному з інтерв’ю.

Відзначимо, що шостий сезон серіалу «Свати» вийшов у світ ще в 2013 році. З тих пір актори і знімальна група неодноразово приступали до зйомок 7-го сезону, але кожен раз їх переслідували невдачі і неприємності.

Частина сезону зняли ще в 2017-му. Решта кадри планували дозняти в 2020 році.

У новому сезоні, якщо він все ж буде дознятий, покажуть історію молодих Будько — їх знайомство і розвиток відносин. Молодого Добронравова зіграє його син Віктор, а юну Тетяну Кравченко — актриса Дарина Рибак.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*