Мільярдний Заповіт: Золото, Коштовності, Елітні Квартири І Автомобілі, Кому Мер Харкова Залишив Своє Майно (Відео)

У Харкові проходить церемонія прощання з мером міста Геннадієм Кернесом.

Він помер у берлінській клініці від ускладнень після коронавірусу 17 грудня.

Рідні та близькі до останнього вірили, що він зможе впоратися з хворобою, але у нього спочатку відмовили нирки, а потім не витримало серце

Відомо, що Геннадій Кернес залишив заповіт і за словами близького друга, бізнесмена Павла Фукса в інтерв’ю для видання “Страна“, все майно буде поділене між його дружиною Оксаною Гайсинською та трьома синами – Кирилом Кернесом, Данилом Приваловим і Родіоном Гайсинським ( (Щоб переглянути відео доскрольто нижче) )

“Ніхто не залишився незрозумілим. На першому місці Оксана і Родіон, які були поруч з ним до останньої хвилини життя. Потім Кирило і Данило. Він говорив, що Родіон його любить більше за всіх. Родіон від нього не відходив”, – розповів Фукс.

Варто відзначити, що бізнесмен розповів про доньку Геннадія Кернеса – дівчинку звуть Соня, їй 11 років і вона з мамою проживає в Лондоні. Попри на тісне спілкування з братами та батьком, невідомо, чи вказано ім’я Соні в заповіті Кернеса.

Незалежні журналісти оприлюднили відео на якому показали всій країні мільярдні статки вже тепер покійного Мера Харкова Генадія Кернеса

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*