У Житомирі звільнили з-під варти кіборга ДАП, якого хотіли видати Росії

Житомирська прокуратура звільнила з-під варти добровольця, учасника боїв за донецький аеропорт Леоніда Чемоданова («Зельоного»). Чоловіка збиралися екстрадувати до Росії.

Про рішення повідомив на своїй сторінці у Facebook адвокат Віталій Коломієць. Він зауважив, що на ситуацію неабияк вплинула суспільна активність.

«На диво житомирська прокуратура мала розум і сміливість, щойно звільнили «Зельоного» з-під варти. Реально допоміг весь розголос. Всім дуже дякуємо», – написав юрист.

Звільнення Леоніда Чемоданова
У Житомирі звільнили з-під варти кіборга ДАП Леоніда Чемоданова

Крім того, на сторінці адвокатського об’єднання ОК LEGAL у Facebook додали, що позитивному розв’язанню проблеми посприяли Міністерство у справах ветеранів, Комісія щодо ветеранів при Офісі президента, ветеранські організації, бойові побратими воїна, а також журналісти, які активно включилися та переконали прокуратуру не робити хибного кроку.

«Попереду ще купа юридичної роботи, щоб скасувати цю екстрадицію, будемо інформувати», – зазначили правозахисники.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що добровольця «Правого сектора», етнічного росіянина Чемоданова затримали у Житомирі через заочне рішення Росії від 2009 року про його ув’язнення на п’ять років. Також чоловіку інкримінували в’їзд в Україну 11 років тому за іншими документами.

Звільнення Леоніда Чемоданова

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*