Кива у День науки прирівняв себе до Коперника та Галілея: у мережі відреагували

Народного депутата від партії «Опозиційна платформа – За життя» Іллю Киву, який вітаючи українців із Днем науки прирівняв себе до вчених Миколи Коперника та Галілео Галілея, протролили у мережі.

Запис з привітанням від Киви з’явився на його сторінці у Facebook у суботу, 15 травня. Нардеп заявив, що він «постраждав через науку».

«Вітаю, колеги, з Днем Науки! P.S. Справжні учені – це ті, хто постраждав через науку – Галілей, Коперник, Кива», – написав політик.

Так, у Twitter користувачі поширювали дописи, у яких зазначали, що Киві краще «позбавити науку від такого тягара, як він».

«Ну, що ж це за день без зашквару від Киви. Ох, ти ж… науковець-професіонал порівняв себе до Галілея і Коперника. Таке і коментувати важко», – написав один з користувачів, додавши іронічне фото.

У мережі потролили Киву

«Вітаю всіх з днем, коли Кива знову обі*рався!», «Найкраще привітання з днем науки, яке би міг зробити Кива, – це позбавити науку від такого тягаря, як він», «Справжні вчені постраждали за науку. І тільки Кива через науку. Ну чому він свою тупість підносить як почуття гумору?», «Микола Галілеович Кива», – писали у мережі.

У мережі потролили Киву
У мережі потролили Киву
У мережі потролили Киву
У мережі потролили Киву
У мережі потролили Киву

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*