Зеленська розповіла про золоті люстри та мармурові ванни на президентській держдачі

Родина президента України Володимира Зеленського рік намагалася уникнути переїзду на державну дачу в Конча-Заспі. Вони зробили це лише на вимогу служби охорони українського лідера.

Про це заявила дружина глави держави Олена Зеленська, додавши, що була і залишається не в захваті від такої ідеї. Вона дала перше велике телевізійне інтерв’ю журналістці «1+1» Наталії Мосейчук (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

«Коли ми все ж вирішили, що треба так зробити, я розуміла реакцію негативну. Я сама так реагувала. Але це вимоги державної охорони – ми нічого не можемо зробити», – пояснила перша леді.

Зеленська розповіла, що вони зробили в будинку мінімальний ремонт, адже там всюди були «золоті люстри та мармурові ванни». Всі роботи були виконані за власний рахунок їхньої сім’ї.

«Треба було збити позолоту і пофарбувати в спокійніші кольори. Меблі в нас були, тому що ми переїхали після того, як продали свій будинок. Коли ми його полишимо, там можна буде мешкати іншій президентській родині, або, можливо, використовувати її для інших цілей», – сказала Зеленська.

Вона додала, що також на території дачі є басейн, але він не працює. За її словами, у них, мабуть, не вистачить грошей, аби його відремонтувати.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*