Їх взяли…Вони гoтyвaли вuбyхu по всій Рocії: у Мoсквi пoвiдoмuлu про зaтpимaння українців, які хотіли здійснити..

Представник СК РФ Світлана Петренко повідомила, що в Росії затримали групу українців, які нібито готували вибухи по всій країні.

Сьогодні, 29 квітня, стало відомо, що в Росії затримали групу українців, які нібито готували вибухи по всій країні.

Відзначається, що 16 молодих людей перебували в радикальному співтоваристві і займалися підготовкою збройних нападів, а також готували вибухи. Про це повідомляє Діалог.UA з посиланням на  СК РФ .

Повідомляється, що теракти готували в декількох регіонах Росії. Як повідомляють Россмо, всього затримали 16 осіб. Їх звинувачують в екстремізмі, підготовку збройних нападів, а також створення умов для підриву адміністративних установ. Всі вони нібито курирувалися через радикальне інтернет-спільнота “М.К.У.”, а очолював їх якийсь Єгор Краснов.

Раніше  ФСБ затримала в Барнаулі “українського націоналіста”: той нібито планував “теракт”. За даними спецслужб РФ, затриманий за завданням “кураторів з України” планував здійснення нападу на держустанови.

Нагадаємо, у відповідь на агресивні дії Росії Україна оголосила персоною нон грата консула Генерального консула  Російської Федерації в Одесі.

До цього Служба безпеки України повідомила про викриття черговий  групи “російських шпигунів”. Завербовані агенти цікавилися військовими об’єктами. Не виключається, що готувалися вибухи.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*