Ну, що тепер скажеш Вол0дя? Тепер настав мій час. Не забудь, перед поїздкою до Пytiнa, я дам тобі всього 5 порад, щоб ти не наробив біди

Петро Порошенко пригадав президенту Володимиру Зеленському фейки, які на нього обрушувалися в ході виборів в 2019 році.

Екс-президент України Петро Порошенко записав 10-хвилинне звернення до нинішнього глави країни Володимиру Зеленському.

Ролик був оприлюднений в його офіційному акаунті в Facebook ввечері 27 квітня

Порошенко пригадав, як відразу після президентських виборів людина з найближчого оточення Зеленського, засновник студії “Квартал 95” Борис Шефір звинуватив його у війні на Донбасі.

Соратник нинішнього глави держави запевняв, що війна йшла, так як була вигідна владі України.

Він обіцяв швидко припинити конфлікт. В результаті Зеленський вже два роки обіймає посаду президента, а війна так і не закінчилася.

Більш того, армія РФ посилює ескалацію на Сході України, порушуючи режим перемир’я. ” Настав мій час питати, а хто ж тепер заробляє (на війні на Донбасі – ред.)? ” – поцікавився Порошенко.

Він зазначив, що ця “брехня і фейки” під час виборів “залишаться на совісті” Зеленського і його людей. За словами екс-президента, єдина людина, яка може припинити цей конфлікт – це той, хто її почав, президент РФ Володимир Путін.

Світ вже відкрито називає його “вбивцею”. ” Про це говорить українська опозиція. Про це говорять керівники інших країн. Але про це мовчить Зеленський “, – обурився Порошенко. Він назвав “ірраціональним” бажання президента зустрітися з Путіним, який, очевидно, не бажає припиняти війну проти України. Саме спроби команди Зеленського домовитися з Москвою, зі слів екс-президента, вивели ситуацію з-під контролю. І цю проблему необхідно терміново виправляти.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*