На Донбасі загинув воїн ЗСУ: фото та ім’я Героя

У зоні бойових дій на сході України загинув воїн Збройних сил України Іван Ковальовський («Африка») із села Колінки, що на Прикарпатті.

Трагедія трапилася 26 квітня – життя воїна нібито обірвав ворожий снайпер. Про це написали на сторінці Городенківської міської ради територіальної громади у Facebook. Однак в офіційному зведенні штабу ООС інформації про таку втрату немає.

«Городенківська міська рада висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу смерті учасника АТО, уродженця села Колінки – Ковальовського Івана Івановича «Африки», який загинув 26.04.2021 року від кулі ворожого снайпера», – йдеться у некролозі.

«На жаль, словами важко загоїти у серці болючу рану втрати. Адже смерть найріднішої людини – велике випробування. В цю гірку мить щиро поділяємо горе родини та разом з вами схиляємо голову в глибокій скорботі. Не забудемо про його подвиг та мужність у виконанні військового обов’язку перед Україною. Вічна пам’ять!» – написали земляки Героя.

У коментарях під дописом місцева влада Городенщини уточнила, що джерелом інформації про загибель Ковальовського є голова ГО «Городенківське районне об’єднання учасників АТО».

Загибель воїна ЗСУ

Як зазначило місцеве видання «Репортер»в Івано-Франківському центрі комплектування та соціальної підтримки підтвердили інформацію про втрату в зоні ООС, але ім’я загиблого не вказали.

Загинув воїн ЗСУ

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*