Щойно! Hе стало легенди українського шоу-бізнесу!!!

Пішов з життя український продюсер Олександр Сірий

Як передає Politeka.net, трагічну новину на своїй сторінці в Facebook повідомила актриса Ольга Сумська.«Саша, як же так?! Друг наш дорогий…В це неможливо повірити!!! Спасибі тобі за дружбу, за все прекрасне, що було в нашому житті! Ніколи б не подумала, що буду писати ці слова…»,- написала актриса.

За її словами, все сталося дуже швидко: Ольга тільки недавно говорила з продюсером.

«Це дуже боляче…Адже зовсім недавно ми обговорювали афішу нового спектаклю у тебе у Фридоме, потім здзвонилися, і домовилися про зустріч після Феофанії.. Але доля розпорядилася інакше.. Прощай, Сашуля ! Чудовий, добрий, світла людина ! Висловлюємо найглибші співчуття близьким Олександра!»,- підсумувала Сумська.

За попередньою інформацією, причиною смерті відомого українця став коронавірус.
Інші відомі українці також висловили співчуття рідним і близьким Олександра.

«Немає слів. Стільки разом пройшли.. Світла пам’ять!!», «Не може бути!!! Як це! О Боже! Співчуваю рідним і близьким…», «Як боляче… Прекрасний, добрий і світла людина… Спочивай з миром…», «Рідним, друзям, колегам мої співчуття…Саша…як шкода…дякую Тобі за все…і шкодую, що за життя твоєї не встигла всього сказати…прощавай…», «Пішла хороша людина. Саш! В це неможливо повірити. Царство Небесне», — писали в коментарях під постом актриси.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*