Почалась зачистка по всій країні: в Чехії сотні поліцейських почали спецоперацію із затримання російських найманців

Силовики в Чехії затримали кілька російських найманців, які воювали на Донбасі. Повідомляється, що їх вербували співробітники ГРУ з Праги.

Сьогодні, 21 квітня, стало відомо, що силовики в Чехії затримали кілька російських найманців, які воювали на Донбасі. Повідомляється, що їх вербували співробітники ГРУ з Праги. Відзначається, що саме ці шпигуни Росії напередодні були вислані з території російських посольств. Про це повідомляє Діалог.UA з посиланням на  Respekt .

Повідомляється, що офіційні органи поки не розкривають дані про затриманих. Однак джерела підкреслюють, що дані громадяни брали участь у війні на Донбасі на стороні проросійських найманців.

Відзначається, що силовики під час затримання побоювалися вогню, так як у чеських громадян було зареєстровану зброю. В даний момент шукається підтвердження інформації про те, контактували вони з російськими дипломатами.

До цього в Bellingcat розкрили нові деталі вибухів в Чехії. ГРУ хотіло “домовитися”. ГРУ Росії перед вибухом, ймовірно, намагався мирно вирішити проблему з боєприпасами в Чехії. Коли не вийшло, був влаштований вибух.

Нагадаємо, чеське слідство дійшло висновку, що до вибухів складів з  зброєю у Врбетіце , імовірно, був причетний, в тому числі, співробітник посольства Російської Федерації. Раніше повідомлялося, що противники Мілоша Земана минулої ночі вивели на будівлі його резиденції напис “Зрада батьківщині”.

Відзначається, що він давно проводить дружню  політику з РФ .

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*