Дрон ЗСУ зафіксував сильний удар по позиції армії РФ на Донбасі – найманці РФ тікали голяка , все згоріло (Відео)

У Мережі з’явилося нове відео з фронту на Донбасі. ВСУ завдали нищівного удару по позиції армії Росії. У Мережу “злили” ще одне відео удару українській армії по гібридної армії Росії. На ньому “засвітився” голий найманець РФ. 

Ролик 16 квітня  оприлюднив у Facebook український волонтер фонду “Вернись живим” Андрій Римарук, передає Діалог.UA . Коли було знято відео, волонтер не вказав. Судячи з відсутності зелені і снігу, інцидент стався або ранньою весною, або пізно восени.

Швидше за все, удар був нанесений ще до введення влітку 2020 року режиму перемир’я на фронті. Атака була зафіксована за допомогою дрона ВСУ, за допомогою якого, ймовірно, був наведений вогонь по цілі. На відео потрапив найманець армії РФ, який в момент атаки чомусь був голим. Прямо без одягу він кинувся бігти.

” Імперські штурмовики втрачають обладунки “, – пожартували військові в відео.  Волонтер уточнив, що відео оприлюднено не в повному варіанті і бойовик “боявся бубонцями в останній раз”. Ймовірно, він був ліквідований.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*