Українські кораблі готові cтрiлятu на yрaжeння – 23.ОО рoсiяни на катерах в Азовському морі влаштували цuнiчнy прoвoкaцiю

Російські катери і корабель берегової охорони влаштували в Азовському морі провокацію, на яку українці гідно відповіли.

Як розповів в  Facebook головний редактор BlackSeaNews Андрій Клименко, йому з власних джерел стало відомо, що в  Азовському морі п’ять російських катерів і корабель берегової охорони ФСБ РФ підійшли до трьом українським малим броньованим артилерійським катерам (МБАК) і здійснювали узгоджені провокаційні маневри, які координувалися з корабля берегової охорони з бортовим номером “734”.

Інцидент відбувався в 25 милях від  Керченської протоки. Українські катери, за даними Клименко, супроводжували цивільні судна.

Андрій Клименко пише, що все катера Військово-морського флоту України повернулися на базу, а конфлікт обмежився словесною перепалкою, під час якої українці у відповідь на загрози заявили про готовність застосувати зброю в разі граничного загострення ситуації. “Поговорили …” – іронічно резюмує Андрій Клименко.

Можливо, метою провокації була перевірка готовності українських військових судів стріляти на поразку в разі нападів. І, почувши відповідь українців, можливо, росіяни були ошелешені.

Раніше повідомлялося, що Кремль перекинув ближче до кордонів України “Іскандери” під виглядом підготовки до 9 Травня. Чотири відкрити прибутку в Воронеж у вівторок, 13 квітня.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*