ЗСУ влаштували масштабні маневри танків та артилерії біля Криму. Фото та відео

Артилерійські й танкові резерви Збройних сил України влаштували масштабні навчання біля тимчасово окупованого Криму. Вони за сигналом висунулися у визначені райони задля протидії наступу умовного противника.

Кадри маневрів показала пресслужба Командування Об’єднаних сил ЗСУ у Facebook. За легендою навчань, танковий підрозділ за підтримки піхоти спробував прорвати лінію нашої оборони (щоб подивитися відео, доскрольте сторінку до кінця).

Танкові резерви ЗСУ на навчаннях протидіяли спробі прориву лінії оборони
Танкісти ЗСУ відпрацювали маневри на відкритій місцевості

Зокрема, під час розвідки було визначено головні вогневі сили противника і з метою протидії в бій ввели танковий резерв та протитанкову артилерію. Протитанкова батарея 100-міліметрових гармат МТ-12 «Рапіра» швидко зайняла вогневі позиції та почала знищувати цілі.

Тим часом танкові екіпажі відпрацювали елементи маневрування на відкритій місцевості та зміну позицій, встановлення димової завіси та маскування техніки, вихід на рубіж і знищення противника.

Танки ЗСУ виходили на рубіж і знищували умовного противника
Тренування танкістів ЗСУ відбувалося в наближених до бойових умовах

«Танкові та артилерійські підрозділи тренуються в умовах, наближених до бойових. На перший погляд може здатися, що сценарій навчань дуже звичний, тому що військовослужбовці відпрацьовують алгоритм дій регулярно. Проте кожного разу значною мірою змінюються цілі та тактичний фон, надаються нові ввідні, поглиблюються й удосконалюються навички ведення бою у особового складу», – пояснив командувач ОС ЗСУ генерал-лейтенант Сергій Наєв.

Для прикриття танкісти ЗСУ створювали димову завісу
Навчання ЗСУ відбулися неподалік адмінкордону з окупованим Кримом
Танкові навчання
Танкові навчання

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*