Ворог не пройде! Відразу три літаки-розвідники США наблизилися до кордону з РФ, кожен рух військ РФ відстежується..

У суботу, 10 квітня, поруч з включеним Кримом працювали одночасно три літаки-розвідники армії США.

 Про політ американської авіації поруч з півостровом стало відомо завдяки ресурсу flightradar24, який відстежує рух повітряних суден по всьому світу.

Image

Першим біля Криму був помічений висотний розвідувальний дрон США RQ4 Global Hawk з позивним Forte10.  Пролетівши поруч із західною частиною Криму, він попрямував в сторону Грузії.

 Незабаром поруч з півостровом з’явився берегової розвідувальний літак ВМС США Lockheed EP-3E.  Він моніторив ситуацію в Криму, а також пролетів біля узбережжя Краснодарського краю РФ поряд з Геленджик, де був побудований вже легендарний палац президента РФ Володимира Путіна.

 Примітно, що у повітряного судна був вельми промовистий позивний AK47.  Навмисно чи американці натякнули Росії на автомат Калашникова, невідомо.

 Останнім “гостем” у Криму став американський протичовновий корабель Boeing P-8A “Посейдон”.  Основне завдання даного борту – виявлення підводних човнів супротивника, а також розвідка.

Image

Варто відзначити, що США посилили активність своєї авіації поруч з Кримом і Донбасом в зв’язку з перекиданням великої кількості військ і бойової техніки ЗС РФ до українського кордону.  У Вашингтоні вважають, що масштаби підготовки росіян до війни можна порівняти з 2014 роком.

 Зараз кожен рух військ Росії на східних кордонах і окупованих територіях ретельно відстежується.

За матеріалами .dialog.ua

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*