Росія Стягує Війська До Кордону України Відразу З Трьох Напрямів: Танки, САУ І БТРи Везуть Десятками (ВІДЕО)

Росія нарощує свою військову присутність поблизу держкордону з Україною на півночі, сході та півдні, а саме в Брянській, Воронезькій областях і окупованому Криму.

Росія продовжує активно перекидати бронетехніку в сторону України відразу по декількох напрямках. Очевидці повідомили про фіксацію на Керченському мосту великої кількості російської бронетехніки на залізничних платформах.

Російська армія перекидає колону САУ, танків, БТРів і військових вантажівок на територію окупованого Криму. Склад з Кубані помічений у напрямку до півострову.

Паралельно бронетехніка помічена на залізничних станціях у напрямку Ростова: на платформах під брезентом очевидці впізнали реактивні системи залпового вогню «Смерч» і «Ураган».

Раніше командування української армії опублікувало доповідь, згідно з яким Росія нарощує свою військову присутність поблизу держкордону з Україною на півночі, сході та півдні, а саме в Брянській, Воронезькій областях і Криму.

Кадри публікує Діалог.UA на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter.https://platform.twitter.com/embed/Tweet.html?dnt=false&embedId=twitter-widget-0&frame=false&hideCard=false&hideThread=false&id=1377173079080624137&lang=ru&origin=https%3A%2F%2Fpuer-press.org.ua%2F%3Fp%3D35669&theme=light&widgetsVersion=e1ffbdb%3A1614796141937&width=550px

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*