Рівно годину тому! Повна конфіскація – Коломойського “скрутили”: Зеленський повернув народу. Олігарх втратив все

Україна повністю відновило свій контроль над найбільшим стратегічним енергетичним підприємством «Центренерго» – про це днями повідомила прес-служба президента.

Простими словами це означає, що Коломойський втратив контроль над «Центренерго» – це вже без шансів. Олігарх починає втрачати депутатів в ВР. Його бізнес-партнер Палиця відколовся і пішов у вільне плавання. Вплив Коломойського слабшає.

Що цікаво, Зеленський також зустрівся з главою Європейського банку реконструкції і розвитку Оділь Рено-Бассо. Крім президента, у зустрічі брали участь заступник голови ОПУ Юлія Свириденко, екс-міністр економіки, а нині позаштатний радник Єрмака Тимофій Милованов, а також глава Держагентства автодоріг Сергій Курбаков. І однією з топ-тем для розмови була реформа енергетичної галузі. І знову ж таки обговорювалося «Центренерго».

Про це пишуть журналісти Клименко.Тайм.

Президент назвав «Центренерго» «найбільшим енергетичним підприємством» зі стратегічним значенням і похвалився поверненням державного контролю над ним.

Згадали і Вітренка – на думку глави держави, міністр енергетики повинен бути незалежним від будь-яких центрів впливу, а його головне завдання – «робота над втіленням реформ в галузі».

Зеленський заявив також і про те, що держава зацікавлена ​​в створенні вільних умов ринку у всіх ключових секторах економіки. У тому числі це стосується і ринку електроенергії. Крім усього іншого, сторони обговорили своє бачення реалізації програм з енергоефективності – наприклад, в контексті впровадження технологій енергозбереження в простих українських домогосподарствах.

Відзначимо, що у гібридній війні Росії проти України Коломойський стоїть на боці держави агресора та поступово зливає їй українську енергетичну систему.

Про це раніше заявила народна депутатка, фракція “Слуга народу” Людмила Буймістер.

Вона також зауважила, що президент беззаперечно несе політичну відповідальність за події в країні.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*