Тітушки Медведчука Напали На Військових Контррозвідників

Тітушки Медведчука напали на військових контророзвідників

У київському метро стався жахливий інцидент: група неповнолітніх майстрів спорту з бойового самбо побила двох співробітників СБУ, які є ветеранами російсько-української війни.

Інцидент почався з того, що тітушки відмовилися платити за проїзд, перелізли через турнікети й спробували втекти. Це помітили двоє працівників Служби безпеки України, які спускалися в метро. Спроба співробітників СБУ затримати цих осіб завершилася бійкою, травми різного ступеню важкості отримав офіцер військової контррозвідки, який воював на Донбасі.

Деталі: https://facebook.com/story.php?story_fbid=168855398374025&id=105413928051506

Особах нападників вже встановлено: Станилога Максим, Станилога Артем, Дембовський Даниїл, Казимиров Владислав, Казимиров Іван, Болдирев Олексій, Жебчук Дмитро.

Суд обрав їм запобіжні заходи (нагляд батьків і особисте зобов’язання). Адвокатом тітушок є Віталій Сердюк, ексадвока Віктора Януковича, постійний гість медведчуківських каналів.

До речі, почесним президентом Федерації бойового самбо є саме Віктор Медведчук, віце-президентом – народний депутат від ОПЗЖ Віктор Чорний, що також очолює ТОВ «Детективна охоронна компанія „Сварог“, яка відповідає за охорону самого політика і його структур. А президент Федерації Ельхан Велієв був помічений на заходах «Українського вибору».

Тому справу з побиттям працівників СБУ варто розглядати не лише як хуліганські дії. Правоохоронцям треба звернути особливу увагу на Федерацію бойового самбо та осіб, які її очолюють.

Не виключено, що саме отаких «самбістів» проросійська агентура готується використовувати для силових акцій, провокацій та інших підривних дій проти України.

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*