«Мєня Очєнь Бєсіт Українскій Язик… Паетаму Малєнькіє Патріотікі Із За**Пи І Сьол Ат****Сь Ат Мєня…» — Малолітнє Стерво Принизило Українську Мову Та Всіх Хто Розмовляє Українською (ВІДЕО)

Звідки у цього молодого покоління стільки ненависті і відрази до державної мови?

«Всєєєє Гавар на руськам»

«Мєня очєнь бєсіт українскій язик…

Паетаму малєнькіє патріотікі із за**пи і сьол ат****сь ат мєня…» — малолітнє стерво принизило українську мову та всіх хто розмовляє українською.

(щоб побачити ВІДЕО проскрольте вниз)

Реакція українців:

Irina Morodetska: Шкода дівчинку ((( хочеться згадати слова: » Будьте обережні з тим що говорите!

Це вказує на те, чим ви наповнені!» Дівчинка ще не розуміє що вона робить, думаю вона скоріше висловлює ту думку, яку впитала у своєму оточенні.

Вона лише намагається виглядати впевнено, видаючи цей спіч за свої власні думки. Чекаємо на відео, де вона змінить свою думку на протилежну.

Katerina Zolotareva: Хайпуют дурачки. Поняли, что на этой теме можно залететь в тренды.

Олег Яворович: Оце друзі, маємо те що маємо……………………і це не хайп, це виховання батьків!

Ольга Элоян: Шкода , дуже . За 29 років незалежності не змогли почати поважати свою мову та культуру , та свою країну . Це все з управління державою . Тому що грабувати країну було важливіше , ніж мова , культура , пенсіі , рівень навчання , медицина … спробуй десь у Європі не знати державну мову …( ні , тебе не посадять , тут демократія , але ніякої кар’єри або освіти ) або паплюжити її …

Оставьте первый комментарий

Оставить комментарий

Ваш электронный адрес не будет опубликован.


*